Meiden en dames teamindeling 2016-2017, versie 2

Meiden en dames teamindeling 2016-2017, versie 2


Actuele teamindeling, versie 28 juni 2016. Kijk verder voor de teams.

.
.
.
MIX 10-1
trainers: Fleur Kuijt en Anouk Peeman
1. Anniek Kuijt
2.Noa vd Plas
3.Indy Kuyt
4.Floortje van Duyn
5.Tyra Roerade
6.Mariam Brauckman
7.Sanne Eijkelenboom

Mix 10-2
trainers: Kees de Jong, Anton Nijgh
1. Jeroen de Wilt
2. Zarang Rahimi
3. Djaden Nijgh
4. Dirk vd Meij
5. Serj Shahenean
6. Alexander Kales
7. Alex Agadjanian
8. Luka Heemskerk

Mix 10-3
trainers: Karien + Kees vd Burg
1. Indy van Stijn
2.Thirze van der Plas
3. Jasmine van Duyn
4. Robine Glasbergen
5. Sophie Stam
6. Nora Hoek
7. Eva van Duyn
8. Ami Baghasaryan

MU12-1
Trainers: Peter Vlaar

1. Evy de Jong
2. Dewi van Duijn
3. Lieneke Hoek
4. Lieke Pluymgraaf
5. Deborah Haasnoot
6. Faye Freke
7. Lisa Bauw
8. Eliza van Velzen
9. Wieke den Hollander

MU12-2
Trainers: Laura van Duijn en Mayke vd Boon

1. Nora Schaap
2. Esmee van der Plas
3. Frieda vd Schaaf
4. Anna vd Plas
5. Lin Schaap
6. Noa Mos
7. Jetske Veltmaat
8. Marith van Duyn
9. Yvette Schoneveld
10. Dominique Dijkdrent (NS)

MU12-3
Trainers: Rosanne Guyt en Judith Messemaker

1. Rachel Imthorn
2. Britt Winters
3. Zala Rahimi
4. Bess Kromhout
5. Thirza van Rijn
6. Isa Andriessen
7. Wendy Rous
8. Kusikiya Visser
9. Rosalie vd Plas

MU14-1
trainers: Sonja Kuijt en Krijna de Jong
1. Liselotte Kulk
2. Noortje van Duyn
3. Isa de Jong
4. Rosalinde de Jong
5. Sophie Bekker
6. Robyn Eikelboom
7. Britt Harwig
8. Isa Plug

MU14-2
Trainers: Jacolien Plug en Janneke Harwig
1. Kim Schaap
2, Melissa Freke
3. Pien Drainsma
4. Marijne Schaap
5. Sofie Kuyt
6. Anne van Delft
7. Femke Roosendaal
8. Senna van Dijk

MU14-3
Trainer: Cathelijne Wendel
1. Lieke Kraijenoord
2. Judith Eveleens
3. Madelief de Bleeker
4. Ruzanne Baghd.
5. Suzanne Hoek
6. Clarissa van Duijn
7. Ravi van Beelen
8. Naomi Mourits
9. Hannah Klok

MU16-1
trainers: Anja Kuijt en Eline Kraaijenoord
1. Leah Mos
2. Alissa vd Plas
3. Puck Geijteman
4. Jasmijn Aandewiel
5. Celine de Jong
6. Emma Spierenburg
7. Lieke vd Berg
8. Fleur Broere
9. Lotte van Kruistum

MU16-2
trainers: ?
1. Tessa Eikelboom
2. Nieke Plug
3. Isa Schaap
4.Cleo Schaap
5. Maaike Roosendaal
6. Fleur Mol
7. Kim Jonker
8. Febe Star
9.Carin Tawfin
10.Sanne Bouw
11. Mathilde de Jong
12. Jasmijn Schaap
13. Esmee Rietker

MU18-1
trainers: Wouter Hoogeveen / Rutger Groeneveld
1. Moniek Kraaijenoord
2. Jacobina van Duijn
3. Anouk Peeman
4. Julia Schoneveld
5. Ilja Kromhout
6. Marissa Steur
7. Marieke van Duyvenbode
8. Emma Holland
9. Dianne Munteh

MU20-1
trainer: Robin vd Bilt
1. Katie Gout
2. Yara Paulides
3. Simone Verbeek
4. Mia Hordijk
5. Rosie Kanbier
6. Ilse Kuijt
7. Naomi van Duijn
8. Maaike van Osnabrugge
9. Rosalie Aandewiel

Mu20-2 trainers: ??
1. Lisa de Mooij
2. Marije Boonstoppel
3. Manon Messemaker
4. Jasmin Haasnoot
5. Britt van Schee
6. Karlijn vd Marel
7, Neline de Bruin
8. Danielle Ouwehand
9. Sannemarijn Kuyt
10.Eline van Duyvenvoorde

DS3
trainer: Matthijs Reitsema
1. Steffie van Beelen
2. Laura vd Meij
3. Rianne Kraaijenoord
4. Judith Messemaker
5. Corry van Duyn
6. Simone Kulk
7. Anne van Duijn
8. Cathelijne Wendel
9. Marielle van Schie
10.Areen van Duyvenvoorde

DS2

Kinou Kanbier
Birgitte Neuteboom
Anita de Jager
Maaike vd Oever
Carola Pronk
Demi Brandt
Carola Menken
Annabel Wendel
Tamlyn de Groot

DS4

Jacolien Zwaan
Leonie de Ruyter
Gerlinde v.d. Burg
Liza van Beelen
Rianne de Best
Lieke de Jong
Eline van Duijvenbode
Karien v.d. Burg

By | 2016-07-01T00:13:04+00:00 juni 30th, 2016|Categories: Informatie|0 Comments

Leave A Comment