Teamindeling Solar-systemen Grasshoppers meisjes tm14 seizoen 2017/2018

Teamindeling Solar-systemen Grasshoppers meisjes tm14 seizoen 2017/2018

De Technische Commissie heeft in overleg met trainers weloverwogen deze teamindeling gemaakt. Mocht uw dochter er niet tussen staan, dan horen we dat graag zo snel mogelijk.
Mochten er nog vragen zijn neem dan contact met ons op:
Janneke Harwig (06-29592643) Krijna de Jong (06-51291642)

MIX 10-1
————————
1.Ami Baghasaryan
2. Robine Glasbergen
3. Nora Hoek
4. Sofie Stam
5. Anna vd Kolk
6. Eva van Duijn
7. Amy van Duyvenbode
8. Thirze vd Plas
9. Zaharang Rihimi
10.Indy van Stijn

Mix10-2
———————–
1. Angell Hoek
2. Marwa Moomad
3. Inge van Duijn
4. Ciska Ratsma
5. Charlotte Guyt
6. Ella vd Plas
7. Robyne van Rijn
8. Emma vd Horst
9. Meis Kromhout
10.Julia Haasnoot
11.Julia Remmelzwaal

MU12-1
———————-
1. Nora Schaap
2. Jetske Veltmaat
3. Marith van Duyn
4. Noa Mos
5. Yvette Schoneveld
6. Thirza van Rijn
7. Bess Kromhout
8. Zala Rahimi

Mu12-2
———————–
1. Anniek Kuijt
2.Noa vd Plas
3.Indy Kuyt
4.Sanne Eijkelenboom
5.Yasmine van Duijn
6. Lisette Hoogendoorn
7. Jilldau Verdoes
8.Floortje van Duijn
9.Mariam Brauckman

MU14-1
———————–
1. Isa Plug
2. Britt Harwig
3. Sofie Kuijt
4. Eliza van Velzen
5. Dewi van Duijn
6. Lieneke Hoek
7. Lieke Pluymgraaf
8. Evy de Jong
9. Lisa Bauw

MU14-2
———————–
1. Deborah Haasnoot
2. Anne van Delft
3. Femke Roosendaal
4. Senna van Dijk
5. Rachel Imthorn
6. Faye Freke
7. Clarissa van Duijn
8. Ravi van Beelen
9. Anna vd Plas
10. Wieke den Hollander
11. Marijne Schaap

MU14-3
———————–
1. Isa Andriessen
2. Kusikiya Visser
3. Rosalie vd Plas
4. Esmee van der Plas
5. Lin Schaap
6. Britt Winters
7. Lotte Meijvogel
8. Domnique Dijkdrent
9. Frieda vd Schaaf
10. Wendy van Schijndel (NS)

Mochten er nog vragen zijn neem dan contact met ons op:
Janneke Harwig (06-29592643) Krijna de Jong (06-51291642)

By | 2018-01-22T18:22:45+00:00 juni 15th, 2017|Categories: Aankondigingen, Informatie|0 Comments

Leave A Comment