Let op!! Er kunnen nog wijzigingen plaatsvinden, maar op basis van de huidige stand van zaken is de voorlopige teamindeling als volgt:

Team   Naam Opmerkingen
XU10-2 1 Alex  Agadjanian  
  2 Alexander  Kales  
  3 Dirk van der Meij  
  4 Jelte  Guijt  
  5 Luka  Heemskerk  
  6 Noam  Benayoun  
  7 Renzo de Ruijter  
  8 Wessel  Hoek  
  9 Zarang  Rahimi  
XU12-1 1 Djordi  Nijgh bankspeler 14-1
2 Jayson van den Oever
3 Jeroen de Wilt
4 Jesse  Kulk bankspeler 14-1
5 Joep  Draisma bankspeler 14-2
6 Matthijs  Smit
7 Nick de Groot
8 Philip  Brauckman bankspeler 14-2
9 Serj  Shahenean
JU14-2 1 Corné van Duijvenvoorde  
  2 David  Agadjanian  
  3 Geddy  Ouwehand bankspeler 14-1
  4 Julian van der Plas  
  5 Marco van der Gugten  
  6 Thijmen  Nijgh  
  7 Wouter  Oudshoorn  
  8 Swen de Vreugd Dispensatie (U16)
  9 Wesley van Eldik Dispensatie (U16)
JU14-1 1 Gijs-Jan  Berkhey bankspeler 16-1
2 Jay  Roerade
3 Justin van den Oever
4 Lars van der Plas
5 Mees  Jagerman
6 Robbie  Schat
7 Tarek  Djamgbedja
JU16 1 Alex van Wijk  
  2 Corstian van der Marel  
  3 Dennis  Dorrepaal Dispensatie (U18)
  4 Jeroen  Zuijderduijn Dispensatie (U18)
  5 Marc de Vries Dispensatie (U18)
  6 Sam  Kuijt  
  7 Thomas van Rijn  
  8 Bram van Paridon  
  9 Djordi  Bulk  
  10 Jari  Voigt  
  11 Oguzhan  Özel  
  12 Timo van der Wiel  
HU22 1 Arwin  Kraijenoord
2 Bauke van der Boon
3 Gideon  Yeboah
4 Luke de Jong
5 Mark  Barnhoorn
6 Maurits  Mol
7 Nick de Jager
8 Pieter  Messemaker
9 Max van Tol
10 Sem Kulk
11 Lukas de Haas
HS3 1 Xander  Nijgh  
  2 Joost  Zuijderduijn  
  4 Mark  Heemskerk  
  5 Nico  Messemaker  
  6 Pieter  Barnhoorn  
  7 Ruben  Jonker  
  8 Willem van der Plas  
  9 Rick van der Eikel  
  10 Ruben Faria  
    Dirk van Beelen Alleen 2e helft seizoen
HS2 1 Alex  Remmelzwaal
2 Jaco van Rhyn
3 Jasper  Mattijssen
4 Kees van den Burg
5 Martin  Kales
6 Max  Boogaard
7 Ruben van Duijn
8 Sebastiaan  Kuyt
9 Tim van Duijn
10 Wilfred  Klap
11 Wesley Kikkert
HS1 1 Glenn  Schijf  
  2 Jake  Prins  
  3 Jesper  Jobse  
  4 Joey  Schelvis  
  5 Koen  Grimbergen  
  6 Sjoerd van Vilsteren  
  7 Sjors  Bootsman  
  8 Tim de Jong  
  9 Wesley  Groen  
  10 Wouter  Breel  
  11 Youri van der Linden  
  12 Bas Rozendaal  

Mochten er vragen of zorgen zijn over de indeling of staat er iets niet correct neem dan contact op met een van de leden van de Technische Commissie.

E-mail: breedtesporttcheren@grasshoppers.nl of TCheren@grasshoppers.nl