Teamindeling meiden seizoen 2019/2020

Teamindeling meiden seizoen 2019/2020

Hieronder de teamindeling van de meidenteams voor het seizoen 2019/2020.

X10-1

Robyne van Rijn
Emma vd Horst
Fleur vd Plas
Ella vd Plas
Danique Boezaard
Jadi van Rijn
Demi Nijgh
Annabel van der Plas

X10-3

Sara Fuchs
Iefke Kuijt
Maud van Duijn
Feline Hus
Patricyn Dekkers
Lieke Haasnoot
Fenne de Haas
Britt van Beelen
Liz van der Plas

VU12-1

Nora Hoek
Mariam Brackmann
Eva van Duijn
Louise Tevousian
Sofie Stam
Inge van Duijn
Amy van Duyvenbode
Ani Bghdasaryan
Marwa Moomad

VU12-2

Indy van Steijn
Thirza van der Plas
Ciska Ratsma
Mijs Kromhout
Romy van den Burg
Lieke van der Plas
Angel Hoek
Katie Schaart
Evelyn de Weerd (dispensatie)
Arianne de Weerd

Vu 14-1

Nora Schaap
Noa Mos
Jetske Veldmaat
Marith van Duyvenbode
Bess Kromhout
Jildau Verdoes
Thirza van Rijn
Maddy Gans
Anna van der Kolk
Floortje van Duijn

Vu 14-2

Yvette Schoneveld
Elise Verdoes
Charlotte Haasnoot
Celina Ouwehand
Esmee Dijkdrent
Noa van der Plas
Indy Kuijt
Lisette Hoogendoorn
Rebecca Mbayi
Aniek Kuijt (14-1)
Sanne Eikelboom (14-1)

VU16-1

Fenke Roosendaal
Dominique Dijkdrent
Lisa Bauw
Evy de Jong
Eliza van Velzen
Dewi van Duijn
Deborah Haasnoot
Lieke Pluimgraaff
Lieneke Hoek
Anne van Delft

VU16-2

Isa Andriessen
Wieke den Hollander
Frieda vd Schaaf
Anna vd Plas
Rachel Imthorn
Esri Spetter
Clarissa van Duijn
Ravi van Beelen
Marjjne Schaap
Lotte Meyvogel
Ruby Gans

VU18-1

Robyn Eikelboom
Noortje van Duijn
Isa de Jong
Britt Harwig
Isa Plus
Melissa Freke
Sofie Kuijt
Aouck v Ellinkhuizen
Senna van Dijk

VU 20-1

Liselot Kulk
Lotte vn Kruistum
Puck Geijteman
Marieke van Duyvenbode
Jasmijn Aandewiel
Alissa vd Plas
Britt van Duijn
Sophie Bekker
Pien Draaisma

VU20-2

Celine de Jong
Fleur Broere
Isa Schaap
Maaike Roosendaal
Kim Schaap
Carin Tawfik
Febe Star
Suzanne Hoek
Ruzanna
Madelief de Bleeker
Lieke Kraaijenoord
Chris Andriessen

By | 2019-05-22T00:17:56+02:00 mei 22nd, 2019|Categories: Informatie|0 Comments

Leave A Comment