Voorlopige teamindelingen 2014-2015

Voorlopige teamindelingen 2014-2015

De vakanties zijn nog niet ten einde, de trainingen beginnen voor de meeste teams in september en in welk team ben je ingedeeld… Helaas zijn nog niet alle teams bekend, maar het overgrote deel wel.

Mocht je vragen hebben dan kan dat in de reacties bij dit bericht maar via webmaster@grasshoppers.nl komen de berichten ook bij de desbetreffende Technische commissie leden.

In pdf alle (bekende) teams HIER

Het trainingsschema komt zo snel mogelijk, maar met 44 teams is dat een beetje een puzzel…

By | 2018-01-22T18:28:38+02:00 augustus 17th, 2014|Categories: Informatie|13 Comments

13 Comments

  1. Jan Mourits 31 augustus 2014 at 18:48 - Reply

    Wie kan mij vertellen wie de coach en trainer van de mix u 10-3 is of wordt ????

    • Peter van der Zwart 31 augustus 2014 at 19:39

      Op het laatst verstuurde overzicht van de Technische Commissie, kom ik deze 3 namen als begeleiders van De Wit-Grasshoppers XU10 3: Kinou Kanbier (Ex-lid), Rosie Kanbier, Fleur Kuyt (???). Ik weet niet wie er daadwerkelijk voor de groep komen te staan. Even afwachten dus (ook voor mij)!

  2. Aron klinkenberg 31 augustus 2014 at 16:48 - Reply

    En wie zitten er in xu12-4 ?

  3. Yvonne Kuijt 31 augustus 2014 at 11:11 - Reply

    Hallo,
    Mis mijn zoon Tjeerd Kuijt

  4. Henriëtte 29 augustus 2014 at 20:25 - Reply

    Hallo,
    Zie in de mu 10-3 een Marith van Duijvenbode staan maar
    neem aan dat het Marith van Duijvenvoorde is???
    Beginnen de trainingen aanstaande maandag gelijk?

  5. Elisabeth van Duijn 25 augustus 2014 at 16:08 - Reply

    Hallo..
    Ik mis mijn zoon William van Duijn.
    Zat vorig jaar in de BGJ

    • Peter van der Zwart 27 augustus 2014 at 18:25

      William van Duijn is ingedeeld bij XU10 2.
      Zijn teamgenoten zijn: Lucas Kales, Jay Roerade, Djordi Nijgh, Robbie Schat, Joep Draisma, Jesse Kulk, Mathijs Smit, Geddy Ouwehand, San van Rijn en Igor Gribic.
      Zijn Trainer/Coach is: Ronald Roerade en Monique Verhaar.

  6. Peter van der Zwart 23 augustus 2014 at 11:07 - Reply

    Jacobien is ingedeeld bij DU20 2:
    Jacobien Hoek
    Mariëlle van Schie
    Eline van Duijvenvoorde
    Sannemarijn Kuyt
    Eline van Duijn
    Areen van Duijvenvoorde
    Corrie van Duijn
    Neline de Bruin
    Lyanne Parlevliet
    Bo Jongejan (NS)

    • Janneke Hoek 23 augustus 2014 at 11:33

      Zijn er dan 2 20/2 ???

  7. Janneke Hoek 23 augustus 2014 at 09:37 - Reply

    Mis mijn dochter….

    • Peter van der Zwart 23 augustus 2014 at 11:50

      Er zijn in eerste instantie overzichten gepubliceerd met DU20 1, DU20 2 en DU20 3. Maar volgens de Technische Commissie (e-mail van 18-08-2014) moet dit zijn: DU20 1, DU20 2 (ex-DU20 3) en DU22 1 (ex-DU20 2). Nadere informatie hoe het precies zit kan je inwinnen bij de Technische Commissie (Anja, Karin, Ada, Janneke, Kryna en Marja) of bij de Wedstrijdsecretaris (André).

  8. Peter van der Zwart 21 augustus 2014 at 15:34 - Reply

    Senioren (RS1):
    1. Laura van der Meij
    2. Jim Kwakkenbos
    3. Roy van der Linden
    4. Randy Chin Chan Sen
    5. Sjoerd Kuijt
    6. Arie Twigt
    7. Nina van Wijk
    8. Wim Vink
    9. Anton Nijgh (?)
    10. Julia Dijkman (?)

    U19 (RS2)
    1. Laura van der Meij
    2. Jim Kwakkenbos
    3. Roy van der Linden
    4. Randy Chin Chan Sen
    5. Sjoerd Kuijt
    6. Arie Twigt
    7. Nina van Wijk
    8. Wim Vink
    9. Arne van Egmond
    10. Ali Al Kanaany

    Breedtesport groep (NS):
    1. Laura van der Meij
    2. Jim Kwakkenbos
    3. Roy van der Linden
    4. Randy Chin Chan Sen
    5. Sjoerd Kuijt
    6. Arie Twigt
    7. Nina van Wijk
    8. Wim Vink
    9. Arne van Egmond
    10. Ali Al Kanaany
    11. Ries Bodell
    12. Anouk Ouwehand
    13. Jeroen Zuijderduijn

  9. Jaap van Beelen 21 augustus 2014 at 13:26 - Reply

    Ik mis de indeling van de rollers ??

Leave A Comment