Busreis naar Zwolle

Voor al die supporters die zich voor de busreis aangemeld hebben het volgende.
Via Tineke en Kees zijn jullie persoonlijk op de hoogte gebracht wat nu de bedoeling is.
Vertrektijden van beide bussen en in welke bus je zit. Ook was er het verzoek om in onze club kleuren onze heren te gaan aanmoedigen. Er zijn nog shawls te verkrijgen voor €10,00 in de Bucket.De spelersbus vertrekt om 14.00 uur, misschien wel zo leuk om de heren uit te zwaaien. ( dit mogen natuurlijk ook de leden die niet mee gaan komen doen). De supportersbus vertrekt om 15.00 uur, een uur later dus. Om 14.45 uur word er ingestapt. Wees dus voor die tijd aanwezig,er word niet gewacht. Eenmaal in Zwolle zijn er entreekaarten verkrijgbaar aan de kassa voor 5 EURO. Laten wij ons van onze goede kant zien en onze heren naar de begeerde promotiedivisie toe juichen. Bij thuiskomst is de Bucket open voor nog een gezellige afsluiting.
Hier dan de indeling van de bus.

Bus 2 die vertrekt om 15:00 uur instappen 14:45 uur!!!
William den Haas
Jaap Jonker
Esther v/d Plas
Luke de Jong
Anouk Terhorst
Sanne Post
Ada,Eline,Rianne en Moniek Kraaijenoord
Ingrid v/d Plas
Janine Guijt
Anne van Duijn
Anja,Fleur en Ilse Kuijt
Arjan en Simone Verbeek
Willem v/d Plas
Aron Klinkenberg
Judith Messemaker
Ton en Yara Paulides
Huig en Corrie v/d Meij
Martin v/d Meij
Yordam Anwer
Gerlinde v/d Burg
Mayke v/d Boon
Ruben van Duijn
Alex. Remmelzwaal
Bauke v/d Boon
Ruben Jonker
Maurits en Reinoud Mol
Dennis de Jong
Amerik van Duijvenbode + 5
Mark Messenmaker
Pieter Messenmaker
Rob Beekhuis
Gideon Yeboah
Simon Terhorst
Rosalie Aandewiel
Noor Driessen
Dianne van Wijk
Rosie Kanbier
Anouk en Coen Peeman
Laura v/d Meij
Djordi Bulk
GijsJan Berkheij
Wouter v/d Bent
Menno Vermeer
Jolijn Hortensius
Feico en Jelle v/d Schaaf
Lisanne Thomas en Eline Prins
Esther Borsboom
Tim van Rijn
Finn Beukers
Corry, Jaap en Bjorn van Schee
Willem Ouwehand
Menno Rogaar
Rein Hoek
Arie en Bianca Klok
Ben en Lucas Smit

Totaal 77

Wij zijn allen oud en wijs genoeg hoe wij ons moeten gedragen zowel in de bus als op de tribune,laten wij onze vereniging positief op de kaart zetten.
Let ook op de vertrektijden van de bus, te laat is op eigen gelegenheid naar Zwolle of terug naar huis. bus 2 vertrekt rond de klok van 20:00 uur weer naar Katwijk, daar wachten wij natuurlijk op de thuiskomst van onze helden. Wij hopen op een geslaagde dag.
Het bussie komt zo commissie
Tineke,Mieke en Kees

foto-1-april-2008-6