Vandaag onze laatste wedstrijd van het jaar. We hoopten op een goede overwinning, dat zou ook wel kunnen want de vorige wedstrijd hadden we ook van Crackerjacks gewonnen met 36-60. Er waren deze wedstrijd meerdere gelukkigen, namelijk: Britt, Marieke, en Anouk. Rosie zou deze wedstrijd eigenlijk ook mee mogen spelen, maar haar opa was plotseling overleden, veel sterkte namens ons team.

De 1e periode
We begonnen met: Ilse, Rosalie, Simone, Dianne, en Annette. We wonnen de sprongbal, en er kwam gelijk een score aan van Dianne. De aanval ging goed, de verdediging lieten we wat liggen, vooral het uitboksen ging niet zo heel goed, waardoor Crackerjacks meerdere pogingen had om te scoren. Gelukkig gingen ze niet allemaal raak. De drietjes in deze wedstrijd gingen ook goed, deze periode werden er ook twee gescoord, namelijk door: Ilse& Dianne. Beide hadden ze deze wedstrijd heel wat drietjes, Dianne drie en Ilse vier. Deze periode werd gewonnen met: 24-11.

De 2e periode
Deze periode ging de verdediging nog steeds niet helemaal goed, maar nu schoot Crackerjacks meer raak dan in de vorige periode, waardoor ze dichterbij kwamen. Gelukkig scoorde wij ook af en toe wat hier en daar, waardoor de stand van deze periode een beetje gelijk opliep. Deze periode werd dan ook maar net aan gewonnen met 15-14. Daardoor is de stand nu : 39-25.

De rust
In de rust gingen een paar meiden wat bidons vullen, en andere meiden gingen weer wat schieten. Bij de vijf minuten, gingen we met zā€™n alle geconcentreerd lay-ups lopen.

De 3e periode
Deze periode begonnen we met: Ilse, Rosalie, Simone, Dianne, en Annette. Deze periode was de beste periode van deze wedstrijd. We pakten veel intercepties bij het uitnemen van Crackerjacks, waardoor de goede fastbreaks maakte en ook veel raakschoten. Maar we boksten nog steeds niet goed uit, waardoor Crackerjacks weer veel kansen had om te schieten. Deze periode werd er ook weer een drietje raak geschoten, namelijk door Rosalie. Ilse maakte deze periode ook een heel mooi blockshot. Deze periode werd daardoor ook gewonnen met 30-16. En in totaal 69-41.

De 4e periode:
Deze periode mochten Marieke & Britt het veld in. Natuurlijk best wel spannend, tegen een U16 competitie. Maar ze deden het harstikke goed! Complimentjes meiden. Op Britt en Marieke na, ging het de rest van de periode helemaal niet goed. we leken uitgeput in onze koppies, we routeerden niet goed in de verdediging, en stonden niet goed help-side waardoor Crackerjacks weer veel kon schieten. Deze keer schoten ze wel veel raak. Zouden we nog moeten vechten om de winst? gelukkig ging de zoemer en konden we niet meer verliezen. Ondanks dat we soms niet zo heel erg goed verdedigden, hebben we toch best een goede prestatie gezet. De eindstand van deze wedstrijd was: 79-61.

We bedankten het publiek, en deden nog even een line-up. Maar toen hoorden we dat Crackerjacks had gevraagd of Ilse te koop was. Gelukkig zei Ilse dat ze dat alleen maar voor 20 miljoen zou doen, en toen stelde Annette voor dat ze ons allemaal een miljoentje zou geven. Dat vonden wij eigenlijk wel een goed idee, maarja, dan moesten we Ilse missen en dat was nou ook weer niet de bedoeling!

Namens ons team, we wensen iedereen fijne feestdagen, en een gelukkig nieuw jaar. Dit verslag is geschreven door: Dianne & Simone.

Statisstieken:
Ilse 30 pnt (11 rb/10 int/4 ass/2 uit 3 vw); Rosalie 22 (5 rb/8 int/1 uit 3 vw/1 bs); Dianne 16 (4 rb); Annette 8 (10 rb/3 int); Simone 4 (7 rb/6 int); Britt 0; Marieke 0; Moniek 0; Anouk 0; Rosie dnp

Totaal intercepties/balwinst: 38x.
Totaal balverlies: 18x.
Totaal vrije worpen: 4 uit 8
Driepunters: Ilse 4x, Dianne 3x, Rosalie 1x

Trible-double: Ilse!

Reactie coach Talia
Deze wedstrijd moesten we het doen zonder Naomi (MU16), Mia (vakantie) en Noortje (blessure).Helaas bleek bij aanvang van de wedstrijd ook Rosie niet inzetbaar, het trieste nieuws kreeg ze te horen dat haar opa was overleden. Zoals de meiden hierboven al schrijven, heel veel sterkte namens het hele team. Gelukkig konden Britt en Anouk wel weer van de partij zijn en mocht Marieke haar debuut maken bij ‘de oudjes’ šŸ˜‰
De eerste helft van het seizoen hebben we nu afgesloten en we staan op een verdienstelijke gedeelde 3e plaats met Hoofddorp (van de totaal 7 teams). Op onderling verschil winnen wij echter van Hoofddorp en staan we dus boven hun op de ranglijst. Hopelijk kunnen we dit goede begin een vervolg geven in het tweede deel van de competitie. Er valt nog een hoop te leren, maar voorlopig hebben we het heel goed gedaan!
Vanaf deze plek wens ik iedereen het beste toe de komende dagen en hopelijk zien we jullie weer in het nieuwe jaar bij de wedstrijden van MU14-1.