Ook dit jaar heeft Grasshoppers weer deelgenomen aan de Grote Clubactie. Onze leden hebben zich ingezet om geld op te halen voor het opknappen van de kantine en ballenhok en zijn er met z’n allen vol voor gegaan waarmee we met behulp van de steun van familie, vrienden en mensen uit de omgeving ruimschoots ons doel hebben gehaald!

In totaal zijn er 1653 loten verkocht door onze leden, wat ons de prachtige opbrengst van €3.881,88 heeft opgeleverd. We willen iedereen bedankten die zich heeft ingezet om loten te kopen of te verkopen!

Onze top 3 lotenverkopers willen we extra in het zonnetje zetten en ontvangen een verassingsprijs!

  1. Tim Varkevisser (GT1)
  2. Yvonne van Beelen-Schadde van Dooren
  3. Julian van Rhijn (BG)

Niet alleen de top 3 ontvangt een prijs. Ook iedereen die 20 loten of meer heeft verkocht ontvangt een medaille. De prijzen worden uitgereikt tijdens een thuiswedstrijd van Dames 1 in januari. De datum wordt zo snel mogelijk bekend gemaakt!

Ook in 2023 zullen we weer deelnemen aan de Grote Clubactie. Weet jij een mooi doel waarvoor we geld in kunnen zamelen? Laat het ons weten!