Om 12.00 uur stond de wedstrijd gepland in Zoetermeer tegen BS Leiden. Deze meiden zijn ene laatste geworden in de rayon dames competitie, 1e klasse. Aangezien wij eerste zijn geworden in de rayon dames competitie, 2e klasse, mochten wij het tegen ze opnemen om een plekje te veroveren in de 1e klasse.

Door de slechte weersomstandigheden hebben we de avond voor de wedstrijd besloten een half uur eerder te vertrekken. Zo vertrokken wij nog voor 10.00 uur richting Zoetermeer.

Jamie en Pieter met hun nieuwe navigatiesysteem reden voorop in de stoet.

Het werd een alternatieve route die ons binnendoor leidde. De wegen waren door de sneeuw niet erg goed begaanbaar en zo kwamen zij dan ook vast te zitten in de greppel. “Well done!” Gelukkig kwamen zij na een klein duwtje van de sterke mannen, Pieter en Robert (Jaja, onze eigen fysiotherapeut was ook aanwezig!), snel weer los.

Veilig waren we aangekomen in Zoetermeer. Wel waren we flink aan de vroege kant!

De aanhang (onze geweldige supporters) en onze coaches gingen even wat boodschapjes halen en kwamen terug met overheerlijke oliebollen die Brenda ons aanbood. Onze eerste vraag: “Vindt Jamie dit goed???”. Jamie vond ons oud en wijs genoeg om zelf te bepalen of wij deze oliebollen nog opkonden zo voor de wedstrijd dus vond het geen probleem.

Zo zaten wij in de kleine kantine te smullen van een overheerlijk oliebol, de perfecte brandstof toch! Alles wat goed zou gaan in de wedstrijd, kwam door de oliebol.

Ja nu moet ik toch een keer to the point komen. Jullie vragen je af, hoe verliep nou de wedstrijd?!

De wedstrijd begon niet slecht. De score werd geopend door BS Leiden. Maar gevolgd door een assist van Anita en dus een score van Merel.

Aan beide kanten werd er wat gescoord, het ging allemaal erg gelijk op.

Dit bleef de hele wedstrijd aanhouden. Een puntje voor en een puntje achter.

Het was duidelijk, we waren aan elkaar gewaagd!!

Zo was de stand in de rust 26-26. Na de rust begonnen we dus weer overnieuw met een stand van 0-0. Er moest gevochten worden voor elke bal.

De 3e periode begonnen we erg slap. Een slechte verdediging met als gevolg een run van 8 punten voor BS Leiden.

Een time-out van Jamie moest ons er weer even bovenop helpen.

Dit ging geslaagd. We vochten ons weer terug tot een aantal puntjes verschil.

De laatste periode aangebroken. Nu ging het erom spannen.

Na een aantal minuten zakte de verdediging een beetje in, en kwam BS Leiden toch weer een aantal punten voor te staan. Dit probeerde we z.s.m. te herstellen. Maar het zat allemaal niet erg mee. Kregen weinig fouten mee onder het bord en de ballen vielen er maar niet in.

De laatste minuten waren slopend. We stonden een aantal puntjes achter.

Aan beide kanten stonden de vlaggetjes omhoog. Elke fout waren vrijeworpen.

Er werden fouten door ons gemaakt om de tijd weer even stil te zetten.

Helaas was dit niet genoeg en hebben we de wedstrijd uiteindelijk verloren met maar 3 punten verschil.

Het was zeker geen slechte wedstrijd. Natuurlijk ging niet altijd alles even goed, de ballen vielen niet en ook onze verdediging stond niet altijd als een huis. Maar we hebben er voor gevochten als team. Ook elke keer vanaf de bank een goede aanmoediging die zeker hielp en natuurlijk onze supporters!

In het bijzonder nog even een applaus voor Laura Z. Dit was helaas haar laatste wedstrijd bij ons team. Doordat zij te veel last heeft van haar knie (nog niet wetende wat het nu is) lukt het haar niet meer om in ons team te blijven spelen op dit niveau. Zij zal volgend seizoen Du20-2 gaan versterken. Succes! We hopen dat het daar gaat lukken voor je! Wij gaan je zeker missen!