Maandag starten de trainingen van het nieuwe basketballseizoen. Na 2 door de omstandigheden mislukte seizoenen gaan we vol goede moed het nieuwe seizoen in. Ondertussen zijn ook de wedstrijden gepubliceerd in de bekende app. We zijn blij om alle leden weer te mogen verwelkomen in de sporthal waarbij we extra blij zijn met al onze vrijwilligers die hun steentje hebben bijgedragen om dit seizoen weer te kunnen starten. Ter informatie hebben we wat belangrijke informatie op een rij gezet.

50 JAAR GRASSHOPPERS

Seizoen 2021/2022 wordt een hele bijzondere. Op 21 december bestaat onze vereniging 50 jaar. Ondertussen is er al een werkgroep opgestart om dit feest te organiseren. Natuurlijk is het nog even afwachten wat er straks allemaal wel of niet mag. Maar dat we het gaan vieren, dat is zeker. De jubileumactiviteiten zullen verspreidt plaatsvinden over 2022 want, je bent een heel jaar 50!  Het enige wat we wel nodig hebben is budget en daar gaan we via de Grote Clubactie voor zorgen!

KANTINE

De kantine zal dit seizoen na bijna 1,5 jaar eindelijk haar deuren weer openen. Het eerste moment zal tijdens de oefenwedstrijd van Dames 1 zijn op zaterdag 28 augustus 17:00 uur. Uiteraard gelden er een aantal coronaregels. Dit zijn dezelfde regels als die in de horeca gelden. We vragen iedereen om netjes de regels na te leven en het onze vrijwilligers niet moeilijk te maken. Zij hebben de regels ook niet verzonnen.

PUBLIEK

De wedstrijden mogen weer door publiek worden verzocht, mits op 1,5 meter. Om daaraan te kunnen voldoen zal zolang deze regel er nog is is het volgende gelden: Maximaal 7 toeschouwer per team in de sporthal.
Bij wedstrijden van dames en heren 1 kunnen meer mensen aanwezig zijn. Ook daar geldt  1,5 meter afstand houden.  Voorlopig geldt er bij ons nog geen verplichting om een Coronatoegangsbewijs (gevaccineerd/negatieve test/ herstelbewijs) te tonen. Al lijkt het erop dat in de toekomst deze regel ook bij ons gaat gelden. Wordt zonder twijfel vervolgd…

GROTE CLUBACTIE

Zaterdag 18 september start de Grote Clubactie. Sportiff Grasshoppers doet na een aantal jaar afwezigheid ook weer mee en natuurlijk willen we zoveel mogelijk loten verkopen. Ons doel dit jaar is om €2.500,- op te halen om diverse activiteiten te organiseren om ons 50 jarige jubileum te vieren. Vanaf  18 september kunnen er loten worden verkocht. Binnenkort ontvangt elk lid meer informatie over de Grote Clubactie.

Een lot kost € 3,- en van de opbrengst gaat 80% (= € 2,40) naar onze clubkas! Alle jeugdleden t/m U14 krijgen een persoonlijk verkoopboekje. Met het verkoopboekje verkoop je loten aan familie, vrienden en buren. Zij kunnen online loten kopen met hun telefoon door jouw persoonlijke QR-code op de voorkant van het boekje te scannen. Ze komen dan direct op jouw online verkooppagina. Ook kan met pen nog een lot worden gekocht.

Alle leden vanaf U16 ontvangen via E-Mail de link naar hun persoonlijke verkooppagina, zodat ook zij online aan de slag kunnen met de verkoop.

Uiteraard houden we ook een verkoopwedstrijd. Maar wat de prijzen zijn, dat is nog even een verassing.

Wij wensen alle leden heel veel succes met het verkopen van loten! We gaan ervoor met z’n allen en hopen op een geweldig resultaat. Jouw inzet is goud waard!

CONTRIBUTIE

Nu het erop lijkt dat we weer terug gaan naar een normaal seizoen, betekent dat ook dat we weer terug gaan naar het normale schema van contributie heffen. oftewel:

  • September/oktober: Seizoensbijdrage 2021/2022; alleen de spelende leden. Deze rekening is vorig seizoen niet berekend doordat we door corona niet konden spelen en de contributie noodgedwongen wel doorliep.
  • December/januari: Contributie 2022

Daarnaast ontvangen de recreanten in september hun uitgestelde contributierekening voor 2021

We zijn erg blij dat het overgrote deel van de leden netjes op tijd hun contributie hebben betaald. Echter is er nog een klein aantal leden die nog niet hun rekeningen over 2021 en zelfs 2020 hebben betaald. Zolang deze rekeningen open staan kunnen deze leden GEEN competitie spelen.  De coaches worden op de hoogte gebracht of zij leden in hun team hebben die nog wat hebben open staan. Het bestuur gaat ervan uit dat de rekeningen zo spoedig mogelijk worden betaald.

TRAININGSSCHEMA

En als laatste is hieronder het trainingsschema te vinden. We zijn erg blij dat Janneke deze altijd lastige puzzel weer heeft kunnen oplossen!

DOWNLOAD